Violation Notice

All the content on whatsappaero.net is either submitted to whatsappaero.net by email or is readily available in various places on the Internet and believed to be in the public domain. Content (including images and videos) posted are believed to be posted within our rights according to the U.S. Copyright Fair Use Act (Title 17, U.S. Code.)

Telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin açık bildirimlere yanıt vermek politikamızdır. Telif hakkı sahibi veya temsilcisiyseniz ve web sitemizde (whatsappaero.net) barındırılan herhangi bir içeriğin telif haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bu gereklilikleri onaylamak için aşağıdaki bilgileri içeren yazılı bir bildirim gönderebilirsiniz:

İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.

İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın tanımı veya whatsappaero.net web sitesindeki birden fazla telif hakkı alınmış çalışma tek bir bildirim kapsamındaysa, bu sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.

İhlal ettiği veya ihlal faaliyetinin konusu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak olan materyalin tanımı ve whatsappaero.net‘un materyali bulmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgi. Bir yayıncının beslemesini ve bu tür bir yayında ihlal olduğuna inandığınız zamanı sağlamak, içeriği hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olmanın en iyi yoludur.

Adres, telefon numarası ve sizinle iletişim kurulabilecek elektronik posta adresi gibi whatsappaero.net‘un sizinle iletişim kurmasına izin vermek için makul ölçüde yeterli bilgiler. Materyalin şikayette bulunulan şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair bir beyan.

Bildirimde yer alan bilgilerin doğru olduğuna ve ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan.

Materyalin veya faaliyetin hak ihlalinde bulunduğu konusunda bilerek yanlış beyanda bulunan herhangi bir kişinin sorumluluğa tabi olabileceğini lütfen unutmayın.

Lütfen bildiriminizi şu adrese gönderin: [email protected]